Marki

Silne strony naszej marki

Klienci nie kupują produktów. Oni kupują marki. – Franz-Rudolf Esch

Filozofia ta pozwoliła na dojrzewanie portfolio naszych marek do zróżnicowanego i zorientowanego na klienta asortymentu produktów, który jest blisko rynku i klienta końcowego.

EVERKI

Nasze innowacyjne torby podróżne i torby na laptopa łączą w sobie komfort, funkcjonalność i wyjątkową trwałość i są przeznaczone dla nowoczesnych ludzi biznesu poszukujących funkcjonalnego luksusu.

Clicktronic

Jako niemiecki producent wysokiej jakości akcesoriów kina domowego i hi-fi, firma Clicktronic została założona w 2002 roku z wizją stworzenia wysokiej jakości akcesoriów, które umożliwiają oglądanie i słuchanie, jak w kinie czy sali koncertowej.

3sixT

Marka 3sixT oznacza łączność, ochronę, ładowanie – w skrócie: do wszystkiego, co czyni cyfrowe życie lepszym. W portfolio Wentronic od 2018 roku znajduje się przemyślany, kompleksowy asortyment produktów 3sixT w zakresie akcesoriów dla smartfonów.

HP

Jako globalny partner HP Accessories, Wentronic oferuje szeroką gamę akcesoriów, które zawsze mają właściwe rozwiązanie dla każdej osoby, każdej organizacji i każdej społeczności na całym świecie.

Goobay

Marka własna Wentronic jest ceniona za szeroką gamę produktów, niezawodną, nieskomplikowaną jakość funkcjonalną i niezwykle atrakcyjny stosunek ceny do wydajności. Podstawa to: zawsze odpowiednie akcesoria dla każdej potrzeby elektronicznej.

Wszystkie marki w skrócie

Duży wybór innych marek dopełnia ofertę Wentronic. W ten sposób wychodzimy naprzeciw naszemu twierdzeniu, że jesteśmy najlepszym partnerem w branży akcesoriów elektronicznych.

hp_logo_q